• projektowanie
    i aranżacja wnętrz

Oferta

projekt podstawowy

projekt
podstawowy

Oferta podstawowa obejmuje spotkanie z Inwestorem, pomiar pomieszczeń i wrysowanie planów. Następnym krokiem jest stworzenie 2-3 wersji podziału powierzchni z rozmieszczeniem mebli i innych przedmiotów użytkowych, sugestia kolorów i materiałów wykończeniowych. Projekt jest przygotowywany w postaci rzutów bez wymiarów.

projekt szczegółowy

projekt
szczegółowy

Rozbudowana wersja projektu podstawowego przygotowywana w oparciu o podany przez Klienta budżet. Dodatkowo zawiera dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia oraz projekt wykonawczy zabudowy kuchennej. Projekt obejmuje rzuty z wymiarami, kłady ścian, wizualizacje, rysunki techniczne, wykaz zaproponowanych mebli oraz specyfikację materiałów wykończeniowych z wyliczeniem potrzebnej ilości.

projekt szczegółowy z nadzorem

projekt szczegółowy
z nadzorem

Projekt wnętrz oraz kontynuacja prac na budowie po skończonym etapie projektowym. Nadzór autorski obejmuje pomoc przy wyborze firm wykonawczych, rozwiązywanie bieżących problemów z realizacją projektu, wprowadzanie rozwiązań zamiennych, odbiory poszczególnych etapów prac (sprawdzenie jakości oraz zgodności z projektem), pomoc w zakupie wyposażenia, koordynacja dostaw.

konsultacje

konsultacje

  • Porady dla osób, które mają pomysł na wnętrze, ale nie wiedzą „jak go ugryźć”
  • home staging- przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

PROCES PROJEKTOWY

01.

spotkanie wstępne

Każdy projekt zaczyna się od spotkania wstępnego z klientem. To pierwsza okazja do dyskusji na temat oczekiwań i projektu w szczegółach. To  spotkanie pozwala na poznanie osobowości klientów, ich stylu życia, upodobań i aspiracji – w istocie jest po to, aby dowiedzieć się, co jest dla nich ważne w tworzeniu nowego wnętrza, tak, aby gotowy projekt był prawdziwym odbiciem nich samych.

02.

projekt koncepcyjny

W odpowiedzi na spotkanie wstępne powstaje koncepcja projektu. Powstają 2-3 propozycje układu funkcjonalnego pokazujące wykorzystanie przestrzeni, ewentualne zmiany zabudowy ścian działowych i układu mebli. Dodatkowo powstaje schematów kolorów ścian z opcjami wykończeń posadzek. Koncepcja jest polem do dyskusji i akceptacji wybranej propozycji.

03.

projekt szczegółowy

Gdy wszystkie elementy w koncepcji projektu są uzgodnione z klientem, projekt przechodzi do etapu detalu i specyfikacji. Omawiamy z klientem propozycje projektowe pod kątem doboru materiałów wykończeniowych, mebli, kolorystyki itp. Koncepcje będą prezentować się w postaci rzutów, widoków i wizualizacji.  Na tym etapie ustalamy kosztorys wszystkich materiałów i mebli użytych w projekcie.

04.

dokumentacja i nadzór

Projekt kończy przekazanie klientowi zaakceptowanej wersji w postaci rysunków technicznych z wymiarami oraz z wykazem użytych sprzętów, mebli i materiałów wykończeniowych oraz listą sklepów, zwanym potocznie „magiczną tabelką”.

W przypadku wyboru projektu z nadzorem obejmujemy opieką wszystkie newralgiczne działania na budowie. Rozwiązujemy ewentualne problemy- telefonicznie, mailowo lub na miejscu.

Projekt
874wykonanych
projektów
Klient
1256zadowolonych
klientów
Pomysł
3624wyjątkowych
pomysłów
Kawa
8364wypitych
kaw

O mnie

Joanna Banaśkiewicz

A bo wszystko zaczęło się od zieleni w odcieniu dojrzałej gruszki, marzenia o pokoju innym niż wszystkie i kawy z dużą ilością mleka 🙂

Pasja, indywidualne podejście do każdego projektu i profesjonalizm to zasady, którymi się kieruję. Każdy człowiek jest inny, jedyny w swoim rodzaju, unikalny, każdy ma swoje indywidualne upodobania i nawyki. Dlatego moim celem jest przełożenie tego wszystkiego na projekt, wydobycie z wnętrza całej jego esencji i wyjątkowości, stworzenie miejsca, o którym powiesz „tak, jest moje…”

Joanna Banaśkiewicz Podpis

Kontakt

Napisz, porozmawiamy o projekcie

Joanna Banaśkiewicz

architekt wnętrz